z Tańca

Zajęcia taneczne w Przedszkolu ABC są prowadzone według autorskiego programu nauczania, który został dostosowany do możliwości rozwojowych, a także potrzeb dzieci w tym wieku.
W trakcie roku szkolnego dzieci uczą się poprzez gry i zabawy, które mają na celu wypracowanie w nich umiejętności oraz wrażliwości muzycznej, a także umiejętności współpracy
i zabawy w grupie rówieśniczej.

W trakcie kursu dzieci poznają proste tańce dziecięce, takie jak macarena, poleczka czy twist oraz podstawy tańców towarzyskich ? kubańskiej cha-chy, brazylijskiej samby i walca angielskiego. W programie nie zabraknie również elementów hip-hopu. Na zakończenie kursu dzieci przygotują specjalny występ taneczny w przedszkolu, na który zaproszą swoich rodziców. Okazję uświetnią taneczne stroje oraz nagrody dla małych tancerzy.

Zajęcia taneczne dla Naszych Podopiecznych prowadzą instruktorzy Szkoły Tańca Emotion. Szkołę założyli
Joanna Korab-Stefańska i Jacek Stefański - zawodowa para taneczna, Vice Mistrzowie Polski Par Zawodowych 2017, reprezentanci Polski na licznych turniejach międzynarodowych, w tym na Mistrzostwach Świata w Blackpool w Wielkiej Brytanii w 2016 roku. Państwo Stefańscy to dyplomowani instruktorzy tańca sportowego z wieloletnim doświadczeniem w pracy
z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. W swojej szkole tańca zatrudniają wyłącznie wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, którzy umiejętnie dostosowują poziom prowadzonych zajęć do indywidualnych możliwości uczestniczących w nich dzieci.