Przedszkola ABC

Najnowsze informacje

OPIEKA NAD DZIEĆMI

Informujemy, że od dnia 11.05.2020 nasze przedszkole jest otwarte. Zapraszamy dzieci, które zostały zdeklarowane przez rodziców w godzinach otwarcia placówki 7:45 do 16:00. Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z regulaminem przedszkola na czas COVID-19, który jest zamieszczony na naszej stronie w zakładce "regulamin COVID-19".

SPRAWOWANIE OPIEKI NAD DZIEĆMI

Szanowni Rodzice

W  związku z tym, że nie jesteśmy w stanie w tak krótkim czasie (06 maja 2020) zorganizować w naszej placówce bezpiecznych warunków przebywania dzieci i personelu, informujemy, że przedszkole w celu sprawowania opieki nad dziećmi zostanie otworzone 11 maja 2020 (wszystkie informacje będą na bieżąco przesyłane na grupy klasowe oraz stronę  internetową Publicznego Przedszkola ABC w Złotokłosie

Ze względu na reżim sanitarny, którym zostały objęte placówki oświatowe nasze przedszkole  będzie funkcjonować  na innych niż do tej pory zasadach.

Mianowicie Przedszkole będzie otwarte w godzinach 7:45 do 16:00 zgodnie z Regulaminem na czas stanu epidemicznego COVID-19. W grupie będzie mogło być maksymalnie 8 dzieci. Pierwszeństwo będą miały dzieci, których rodzice zatrudnieni są jako pracownicy systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkujących, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, dzieci, których rodzice nie mogą pracować zdalnie.

W związku ze stanem epidemiologicznym i związanym z tym zagrożeniem proszę o rozsądne podjęcie decyzji.

Dzieci będą kwalifikowane po uzupełnieniu deklaracji diagnozy przesłanej Rodzicom.

Regulamin Publicznego Przedszkola ABC W Złotokłosie na czas sprawowania opieki nad dziećmi został umieszczony na stronie placówki pozostałe procedury będą umieszczone na tablicy informacyjnej przy wejściu do placówki.

Dziękujemy za zrozumienie.

APEL DO RODZICÓW

* Jeśli Twoje dziecko będzie korzystać z zajęć opiekuńczych pamiętaj, że Twoim obowiązkiem jest przyprowadzić do placówki dziecko zdrowe – bez jakichkolwiek objawów chorobowych.
* Jeśli w domu, w rodzinie jest osoba przebywająca na kwarantannie nie przyprowadzaj nawet zdrowego dziecka do placówki.
* Zaopatrz dziecko w indywidualną osłonę nosa i ust w trakcie drogi do/ z przedszkola
* Wyjaśnij dziecku aby nie zabierało do palcówki żadnych niepotrzebnych przedmiotów czy zabawek.
* Naucz i przypominaj dziecku o zasadach unikania dotykania oczu, nosa i ust, mycia rąk, niepodawania ręki na przywitanie, nieprzytulania się do Wychowawczyń oraz kolegów i koleżanek.
– Raz jeszcze chciałabym zwrócić Państwa uwagę i podkreślić, że do przedszkola powinny przyjść tylko te dzieci, którym rodzice nie mogą w żaden sposób zapewnić opieki

DNI WOLNE W PRZEDSZKOLU 2019/2020R

* 24.12.2019 - 01.01.2020 PRZERWA ŚWIĄTECZNA

* 12.06.2020 PIĄTEK