Przedszkola ABC

Najnowsze informacje

POTWIERDZENIE WOLI - rekrutacji 2022/2023

Szanowni Rodzice dzieci biorących udział w rekrutacji 2022/2023 przypominamy, że dnia 22 kwietnia 2022 mija termin potwierdzania woli zapisu dziecka do placówki. Osoby, które nie dopełnią tego obowiązku niestety nie będą widniały na liście osób przyjętych do przedszkola.

LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH ORAZ NIEZAKWALIFIKOWANYCH

Szanowni Rodzice, zapraszamy do zapoznania się z listami osób zakwalifikowanych oraz niezakwalifikowanych do naszej placówki, jednocześnie przypominamy, że 6 kwietnia do 22 kwietnia 2022 obowiązuje proces potwierdzania woli zapisu dziecka do placówki.

W TEN ŚWIĄTECZNY CZAS 2021  :)

W tym świątecznym czasie nasze dzieci wraz z kapelą "Góralska Hora" przygotowali wspaniały występ. zachęcamy do obejrzenia

DNI WOLNE W PRZEDSZKOLU 2021/2022

* 12.11.2021 piątek