Przedszkola ABC

Najnowsze informacje

ZEBRANIE DLA RODZICÓW

Dnia 5 września 2022r. na godzinę 17:00 zapraszamy rodziców dzieci 3latnich oraz dzieci nowo przyjętych do naszego przedszkola na zebranie organizacyjne.

WYPRAWKA 2022/ 2023 DLA PRZEDSZKOLAKA - to będzie potrzebne

* obuwie na zmianę (kapcie na rzepy lub zatrzaski bez sznurówek)

* komplet ubrań na zmianę - adekwatny do pogody (bluzki, koszulki, majteczki, skarpety, rajtuzki, spodnie)

* kurtka przeciwdeszczowa, kalosze, czapka od słońca

* materiałowy worek na sznurkach do szatni na ubrania, koniecznie podpisany

* chusteczki higieniczne (wyciągane z pudełka)

* chusteczki nawilżone

* pampersy (tylko dla dzieci, które korzystają)

* zamykane worki na "mokre wypadki" :)

* komplet pościeli do spania:

kocyk wymiar nie większy niż 120x60cm (proponujemy z naszego doświadczenia zakupienie śpiworka do leżakowania, wtedy nie jest potrzebne    prześcieradełko ani poduszeczka)

prześcieradło wymiar leżaka 133x57 cm (pasuje prześcieradło w wym. 120x60 z łóżeczka dziecięcego ale tylko FROTTE, ponieważ się naciąga)

poduszka nie większa niż 40x30cm

wymiary pościeli są bardzo istotne, ponieważ mniejsze rozmiary ułatwiają nam higieniczne przechowywania pościeli w odpowiednich szafach

* ulubiona przytulanka tylko do spania, która będzie mogła zostać w przedszkolu razem z pościelą dziecka

* ze względu na ekologiczne podejście naszego przedszkola przestaliśmy używać jednorazowe kubki, w związku z tym zachęcamy Rodziców do zakupienia dzieciom wielorazowej butelki na wodę, dziecko będzie mało zapewnioną wodę do picia ze strony przedszkola (proszę o podpisanie butelki imieniem i nazwiskiem dziecka)

Bardzo prosimy aby wszystkie rzeczy dziecka były podpisane pisakiem niezmywalnym

Pozostałe informacje będą udzielone na zebraniu Rodziców, które odbędzie się we wrześniu (data zostanie podana w późniejszym terminie)

LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH ORAZ NIEZAKWALIFIKOWANYCH

Szanowni Rodzice, zapraszamy do zapoznania się z listami osób zakwalifikowanych oraz niezakwalifikowanych do naszej placówki, jednocześnie przypominamy, że 6 kwietnia do 22 kwietnia 2022 obowiązuje proces potwierdzania woli zapisu dziecka do placówki.

W TEN ŚWIĄTECZNY CZAS 2021  :)

W tym świątecznym czasie nasze dzieci wraz z kapelą "Góralska Hora" przygotowali wspaniały występ. zachęcamy do obejrzenia

DNI WOLNE W PRZEDSZKOLU 2021/2022

* 12.11.2021 piątek