Witamy na stronie .

Publicznego Przedszkola  ABC
Złotokłos

Publiczne Przedszkole ABC w Złotokłosie działa na podstawie
wpisu do Ewidencji Placówek Publicznych Gminy Piaseczno.

przedszkolaki w balonie

Dlaczego przedszkole ABC !

Przedszkole ABC Jesteśmy profesjonalną placówką opiekuńczo-wychowawczą. Zapewniamy fachową opiekę, wychowanie i edukację. Wspomagamy prawidłowy rozwój naszych podopiecznych poprzez zabawę oraz bogatą ofertę zajęć dydaktyczno-sportowych. Wszystkie zajęcia prowadzimy w przyjaznej dla dzieci atmosferze, co dodatkowo stymuluje ich rozwój, zarówno intelektualny jak i fizyczny.

Przedszkole to pierwszy etap edukacyjnej podróży naszych Dzieci. Dlatego tak ważne jest, aby swoje pierwsze kroki ku edukacji szkolnej stawiały w miejscu, które jest dla nich przyjazne. Miejscu, w którym kształtowanie istotnych cech charakteru, pobudzanie wyobraźni i skłanianie dziecka do twórczego myślenia szło w parze z atmosferą zabawy,
radości i przyjemności.

Misją naszego przedszkola jest zapewnienie Dzieciom jak najlepszych warunków do rozwoju. Naszą misję realizujemy poprzez indywidualne podejście do Dziecka, odkrywanie jego zdolności i zainteresowań, a także wczesne diagnozowanie ewentualnych nieprawidłowości rozwojowych i odpowiednią pracę z Dzieckiem.

Zajęcia Dodatkowe